Co je to Overkill League?

Před námi je 1. sezóna Overkill ligy, která se snaží prosadit v amatérském esportu a zviditelnit CZ/SK amatérskou CS:GO scénu

Overkill je začínající liga, která se chce zaměřit na rozvoj amatérského eSportu na CZ/SK scéně a do budoucna více prosadit eSport na východním Slovensku, kde není tolik akcí. Jejich 1. sezóna začíná už 30. července a je v ní mnoho zajímavých týmu. Planují ještě mnoho Online turnajů a do budoucna i offline (lan) akce. Od ostatních lig se chtějí odlišit prizepoolem a to minimálně 50€, jenž mají v plánu ještě zvýšit a rozdat mezi týmy na předních příčkách. Liga nabízí početný admin tým, na který se dá spolehnout, zároveň chce Overkill zviditelnit hráče a komentátory ligy.

Nejdříve měli v plánu sehnat 64 týmu a udělat 4 opening cupy, ale z toho nakonec sešlo, protože tolik týmu nebylo možné sehnat. Z tohoto důvodu se udělá jen jeden turnaj po 16ti týmech. Liga je formovaná typem Higher a Lower bracketu, který je hodně oblíbený. Rozlosování, týmy, zápasy a výsledky najdete zde – https://challonge.com/sk/overkillleague .

Turnaj se bude hrát na playzone serverech s dohledem admin týmu na zápas. Matche budou streamované a komentované na twitchi ligy Overkill. Bohužel se zatím nesehnalo moc lidí do Overkill týmu, takže jestli si myslíte že se vyznáte v esporu a chcete dělat dozor na zápasech, či komentovat neváhejte napsat na instagram @overkillleague nebo na e-mail overkill.league@gmail.com .